Wieści z gimnazjum

0

5 maja w Publicznym Gimnazjum w Szczuczynie odbył się szkolny konkurs religijny „Święty Jan Paweł II- przyjaciel młodych”. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat życia i nauczania sw. Jana Pawła II oraz kształtowanie chrześcijańskich postaw w oparciu o nauczanie naszego Wielkiego Rodaka. Zwycięzcami konkursu zostały: Wiktoria Końska, Karolina Jóżwik, Paulina Ostrowska. Konkurs zorganizowały panie Małgorzata Laszczkowska i Krystyna Niedźwiecka.
10 maja odbył się powiatowy etap Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS, której celem jest poszerzenie wiedzy młodzieży na temat zapobiegania zakażeniom HIV oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec ludzi żyjących z HIV i chorobą AIDS. Za organizację OLimpiady w szkole odpowiadała w szkole pani Beata Baranowska.
Na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 25 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku nasza szkołę reprezentować będą: Wiktoria Kuczyńska, Ewa Sienicka i Agnieszka Bagińska. Gratulujemy!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress