Wigilia WTZ 2016

0

20 grudnia 2016r. w Klubie „Hades” w Grajewie odbyła się Wigilia dla podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie i Szczuczynie, ich bliskich, kadry WTZ oraz członków SWISON. Spotkanie Opłatkowe swoją obecnością uświetnili- Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego p. Stanisław Kossakowski, Zastępca Burmistrza Miasta Grajewo p. Maciej Bednarko, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie– p. Anna Świderska oraz ks. Artur Dobrzyński z Parafii Matki Boskiej Nieustającej w Grajewie. Pan Stanisław Kossakowski złożył życzenia od Zarządu i Rady Powiatu Grajewskiego. Uczestnicy WTZ zaprezentowali Jasełka, które wywołały wiele pozytywnych, radosnych wrażeń i emocji wśród oglądających. Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu wzajemnych życzeń uczestnicy spotkania udali się na wspólny poczęstunek.

Dziękujemy Grajewskiemu Centrum Kultury za nieodpłatne wypożyczenie sali i obsługę techniczną sprawowaną w tym czasie przez pracownika GCK.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x