Wizyta dr Bożeny Koszel-Pleskaczuk

0

Zbliżamy się dużymi krokami do kulminacji wydarzenia, jakim jest odnowienie, a tym samym przywrócenie świetności pomnikowi znajdującemu się na Tamie, poświęconemu poległym w bitwie na Grzędach. W związku z wydarzeniem dzisiaj Starostę Grajewskiego Waldemara Remfelda odwiedziła dr Bożena Koszel-Pleskaczuk Naczelnik Oddziałowego Biura Upamiętniania Walk i Męczeństwa Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, który jest jednym z organizatorów wyżej wspomnianego zadania. Po przejrzeniu zebranych materiałów i dokumentacji oraz omówieniu bieżących spraw dotyczących realizacji przedsięwzięcia, Waldemar Remfeld wraz z panią Bożeną Koszel-Pleskaczuk udali się pod pomnik w celu sprawdzenia postępu prac.

Następnie odwiedzono Komendę Powiatową Policji w Grajewie, gdzie z Komendantem mł. insp. Adamem Brodowskim rozmawiano na temat planowanego przeniesienia kamienia wraz z tablicą pamiątkową poświęconą zamordowanym przez NKWD policjantom pochodzącym z Grajewa, w miejsce pozwalające na jego lepsze wyeksponowanie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress