Wizyta u Marszałka

0

We wtorek (02.03.2021 r.) Starosta Grajewski Waldemar Remfeld wraz z Posłem na Sejm RP Kazimierzem Gwiazdowskim i Radną Sejmiku Województwa Podlaskiego – Wandą Elżbietą Mieczkowską złożyli wizytę Marszałkowi Województwa Podlaskiego – Arturowi Kosickiemu.

Tematem spotkania było przede wszystkim omówienie aktualnych problemów Powiatu Grajewskiego oraz planów na przyszłość, a także podziękowanie za dotychczasową współpracę i wsparcie.

Była to też okazja do przekazania medalu okolicznościowego wydanego z okazji 25-lecia Jednostki Strzeleckiej 1011 Grajewo im. rtm. Wiktora Konopki ps. „Grom”. Starosta Grajewski wręczając medal w imieniu Strzelców podziękował Marszałkowi za krzewienie patriotycznych postaw w młodym pokoleniu powiatu grajewskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress