Wizyta u Państwa Zalewskich

0

Na terenie Powiatu Grajewskiego mamy bardzo wyjątkową rodzinę. Państwo Wanda i Kazimierz Zalewscy już od wielu lat tworzą dom dla siódemki dzieci, jako rodzina zastępcza, zapewniając im wszystko, czego potrzebują, a co najważniejsze kochając je, jak własne dzieci.

Jak co roku, w Mikołajki, przedstawiciele Powiatu w osobach Waldemara Remfelda Starosty Grajewskiego, Tomasza Cebelińskiego Wicestarosty Grajewskiego i Anny Marii Świderskiej Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie, na zaproszenie państwa Zalewskich, odwiedzili dzieci, przynosząc im upominki i słodycze.

Dzieci wspólnie odśpiewały piosenkę, którą specjalnie przygotowały na tę okazję oraz obdarowały gości własnoręcznie zrobionymi prezentami i ogromnymi uśmiechami.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress