Wręczenie nagród laureatom konkursu pn. „Wyjątkowa Kobieta”

0

W dniu 8 marca 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu pn. „Wyjątkowa Kobieta”, który zorganizowany był z okazji Dnia Kobiet.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było umieszczenie ciekawego komentarza pod postem konkursowym na fanpage`u Powiatu Grajewskiego o kobiecie, której chcielibyście podarować zestaw gadżetów powiatowych i dlaczego akurat jej.

W konkursie nagrody otrzymali: Paulina Agnieszka Skorupa, Aneta Krasińska i Michał Rutkowski. Pan Michał nie mógł odebrać nagrody osobiście więc wyślemy ją pocztą.

Starosta Grajewski Waldemar Remfeld wręczył Paniom nagrody rzeczowe w postaci gadżetów powiatowych oraz symboliczną różę z okazji Ich święta.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Nagrodzone zdjęcia można zobaczyć na naszym fanpage`u: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress