Wyjazd na Ukrainę w ramach projektu Polska – Białoruś – Ukraina (PL-BY-UA)

0

W dniach 21- 22 grudnia 2016 r. Burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński  oraz  Kierownik Referatu Rozwoju i Inwestycji Waldemar Filipkowski udali się w podróż na Ukrainę celem podpisania umów łączących w projekcie zagraniczne miasta z rodzimym Szczuczynem.
Wszystko w ramach sfinalizowania prac nad wnioskami w ramach projektu Polska – Białoruś – Ukraina (PL-BY-UA)
Pierwsze spotkania odbyły się w Łucku z szefem rady Derna i uwieńczone zostały  podpisami na Concept Note do wniosku na zakup nowoczesnego wyposażenia dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Partnerzy z Derna planują budowę remizy oraz zakup auta.
Odwiedzili również Kovel, gdzie odbyło się oficjalne spotkanie z merem tego miasta. Podczas sesji Rady Miasta podpisano wspólnie niezbędne dokumenty stanowiące wniosek o dofinansowanie budowy Transgranicznych Centrów Kultury Szczuczyn PL – Kovel UA – Szczuczyn BY .

Następny zagraniczny wyjazd planowany  jest na 27 grudnia 2016 do projektowych partnerów w Grodnie i Szczuczynie na Białorusi.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x