Wyjazd rowerowy do Kurek

0

Układając tegoroczny program wakacji pracownicy Centrum Kultury w Szczuczynie co prawda z lekką obawą ale mimo wszystko postawili na rowery. Przez minione tygodnie wyjazdy rowerowe do okolicznych świetlic wiejskich za każdym razem gromadziły liczne grono miłośników dwóch kółek.

Pracownicy Centrum Kultury w Szczuczynie wraz ze studentami animatorami i liczną grupą dzieci i młodzieży wspólnie na rowerach odwiedzali okoliczne świetlice wiejskie oraz przybliżali uczestnikom wyjazdów miejsca warte pokazania. Dziesiątki wspólnie przejechanych kilometrów i niesamowita atmosfera panująca w czasie ich pokonywania to najlepszy sygnał dla nas, że taka forma spędzania czasu to strzał w dziesiątkę!

Ostatni wyjazd rowerowy w ramach wakacji odbył się do wsi Kurki. Odpowiedzieliśmy tym samym na zaproszenie sołtysa Dariusza Chmielewskiego, który wraz z grupą mieszkańców już na nas czekał z ogniskiem, kiełbaskami, napojami i innymi przekąskami. Malownicze tereny wokół placu zabaw skłoniły nas do małej wycieczki krajoznawczej po której oddaliśmy się grom i zabawom w które włączyli się też dorośli uczestnicy wyjazdu. Po kilku mile spędzonych godzinach wróciliśmy do Szczuczyna jednak wcześniej złożyliśmy deklarację na ręce sołtysa Dariusza Chmielewskiego, że wrócimy do Kurek za rok!

Serdecznie dziękujemy Dariuszowi Chmielewskiemu za zaproszenie i „swojską” atmosferę spotkania!

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x