XII Powiatowy Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

0

W dniu dzisiejszym (10 maja 2022 r.) odbył się XII Powiatowy Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną zorganizowany przez Stowarzyszenie Szkoła Naszą Szansą oraz Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie.

Obchody tego wyjątkowego dnia rozpoczęły się mszą św. w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie celebrowaną przez proboszcza parafii ks. Dariusza Łapińskiego.

Po mszy głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II Jarosław Konopka, który podziękował księdzu za współpracę i wsparcie, na które zawsze może liczyć przy organizacji uroczystości szkolnych, a wszystkim zaproszonym za przybycie i chęć uczestniczenia w tym wyjątkowym dla społeczności szkolnej dniu.

Po mszy św. uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście przeszli na plac szkolny Zespołu Szkół Specjalnych w Grajewie, gdzie powitano wszystkich przybyłych. Zaszczyt oficjalnego otwarcia zabawy z okazji XII Powiatowego Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną przypadł Tomaszowi Cebelńskiemu Wicestaroście Grajewskiemu.

Dla uczniów przygotowano wiele atrakcji, m.in. zabawa z animatorem, zamki dmuchane, wata cukrowa, zabawy z balonami, czy konkurencje sportowe, a smaku wydarzeniu nadała pyszna grochówka.

Obchody Dnia Godności były wspaniałą okazją do interakcji uczniów, nauczycieli oraz rodziców, czy opiekunów, którzy mogli wziąć udział w wydarzeniu. Uśmiech i radość na twarzach dzieci były potwierdzeniem wspaniałej i wyśmienitej zabawy.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress