XX edycja Prezentacji Edukacyjno-Doradczych „Uczelnie w Powiecie”

0

1 marca 2024 r. uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu grajewskiego przybyli do Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie, gdzie odbyła się XX edycja Prezentacji Edukacyjno-Doradczych „Uczelnie w Powiecie” (po raz szósty w wymienionej szkole).

Organizatorem wydarzenia była Redakcja „Wieści Podlaskie”, którego reprezentantem obecnym na wydarzeniu był Redaktor Naczelny dwutygodnika Wiesław S. Sokołowski.

Idea prezentacji jest prosta, uczelnie wyższe zapraszają do odwiedzenia swoich stoisk wystawienniczych, gdzie prezentowana jest oferta edukacyjna.

Tegoroczną ofertę edukacyjną przedstawiło trzynaście uczelni. Były to:

Wydarzenie, powitaniem wszystkich odwiedzających Prezentacje oraz delegacje uczelni wyższych, rozpoczął Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Grajewie Jarosław Kozikowski.

W trakcie wydarzenia uczniowie, stojący przed wyborem przyszłości, mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawienniczą, porozmawiać z reprezentantami uczelni, poznać kierunki studiów, jak również zaciągnąć informacji z nimi związanych.

Na zakończenie, tradycyjnie już, wręczane zostały dyplomy i nagrody za najciekawsze stoiska Prezentacji. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld tegoroczną nagrodę wręczył uczelni, która zgromadziła wokół siebie wielu zainteresowanych nią młodych ludzi, a była nią MEDYK Szkoła Policealna w Ełku.

Drugą uczelnią wybraną i uhonorowaną przez Burmistrza Miasta Grajewo został Uniwersytet w Białymstoku.

Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Starosty Grajewskiego.

Gratulujemy laureatom, a wszystkim uczelniom dziękujemy za liczne uczestnictwo w Prezentacjach.

Więcej zdjęć dostępna jest na portalu facebook’a Powiatu Grajewskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress