Za nami pierwszy tydzień ferii.

0

Jak co roku Oddział dla dzieci – Biblioteki Miejskiej w Szczuczynie organizuje zajęcia zimowe dla dzieci i młodzieży  w ramach akcji „Ferie zimowe z biblioteką”.

Tegoroczne zajęcia charakteryzuje duża różnorodność, a więc każdy może wybrać coś dla siebie. Zajęcia plastyczne, gry zespołowe, zabawy ruchowe, zajęcia edukacyjne z tabletami  – to tylko kilka z propozycji jakie biblioteka zaoferowała  uczestnikom w pierwszym tygodniu.

W dniu 29.01. (piątek) odbyło się spotkanie z panem Andrzejem Skrodzkim, który zaprezentował dzieciom jakie cudeńka można wykonać  za pomocą gipsu, foremek odlewniczych i farb akrylowych. Podczas malowania gipsowych aniołków, serduszek, podstawek do świec, breloczków, było mnóstwo zabawy i radości.

Przed nami kolejne dni ferii. Dołącz do nas – nie zwlekaj!

Biblioteka Miejska w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress