Zakończenie projektu „Mobilny mechanik na rynku europejskim” w ZS w Szczuczynie

0

W dniu 22 grudnia odbył się w Zespole Szkół  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie Apel w związku z kończącym się rokiem 2016 oraz zakończeniem projektu „Mobilny mechanik na rynku europejskim”. Pani Dyrektor Anna Jagusz podziękowała nauczycielom i pracownikom za pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Wręczyła też dyplomy i podziękowania uczniom wyróżniającym się w nauce i frekwencji.
Miłym akcentem zakończył się projekt „Mobilny mechanik na rynku europejskim” w ramach programu „POWER” – uczniowie uczestniczący w projekcie otrzymali komplety kluczy przydatnych w naprawach samochodów, a nauczyciele i pracownicy szkoły kalendarze na nowy 2017 rok.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x