Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkol Nr 1 w Grajewie

0
Powiat Grajewski jest organem prowadzącym dla szkół ponadpodstawowych. W powiecie mamy ich sześć, dlatego nie sposób jest uczestniczyć w zakończeniu roku szkolnego w każdej z nich. W tym roku Starosta Grajewski Waldemar Remfeld uczestniczył w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Grajewie.
Uroczystość rozpoczęto od przywitania przybyłych na uroczystość uczniów, rodziców i pedagogów oraz odśpiewania Hymnu Narodowego. Następnie Dyrektor Szkoły Jarosław Kozikowski przedstawił pokrótce podsumowanie minionego roku szkolnego, po czym przyszedł moment wręczania medali, dyplomów i nagród. Odznaczeni medalami, zostali uczniowie, którzy wykazali się ciężką pracą w ciągu całego roku szkolnego, uzyskując wysokie średnie ocen. Nagrody i dyplomy otrzymali również uczniowie, którzy brali udział w różnych konkursach, zawodach i olimpiadach, a którzy to uzyskali wysokie wyniki, bądź zajęli w nich czołowe miejsca. Najbardziej zasłużonym dyplomy i nagrody wręczył też Waldemar Remfeld. Wśród nich byli m.in.: Martyna Jaworska, która zajęła 1. miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień” i otrzymała tytuł „Mistrzyni Mowy Polskiej”, a także Stanisław Tomczak, Eryk Klonowski, Mateusz Moszczyński, Olga Koniecko, Oliwia Wróblewska, Dominika Łapszys, którzy to reprezentowali I LO w Grajewie na Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak Żołnierze 2022” i zajęli kolejno 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców i 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt. Starosta wyróżnił także opiekunów drużyn: Katarzynę Moszczyńską i Tomasza Kindeusza, którzy rok rocznie przygotowują młodzież do zawodów, osiągając sukcesy.
Medale, nagrody i dyplomy wręczał Starosta Grajewski oraz wychowawcy i opiekunowie poszczególnych uczniów.
Dyrektor Jarosław Kozikowski wraz z Zastępcą dyrektora Marzeną Sosnowską wręczyli dyplomy nauczycielom za osiągnięcia naukowe (otrzymanie stopnia naukowego doktora) oraz za wzorowe przygotowywanie uczniów do udziału w konkursach.
Na koniec uroczystości głos zabrał Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który pogratulował wszystkim uczniom uzyskanych osiągnięć, rodzicom za wychowanie tak wspaniałej i mądrej młodzieży, a nauczycielom za pracę pełną poświęceń i zaangażowania. Wszystkim życzył powodzenia, nowych wyzwań i samych sukcesów w dążeniu do ich realizacji. Życzył także udanych, słonecznych, pełnych radości i bezpiecznych wakacji.
Więcej zdjęć dostępna na portalu Facebook Powiatu Grajewskiego: https://pl-pl.facebook.com/PowiatGrajewski/
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress