Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Niećkowie

0

Po wytężonej pracy nauczania i dźwiękach ostatniego dzwonka, dnia 21 czerwca dla uczniów Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie, nadszedł długo oczekiwany czas odpoczynku.

Na wstępie Dyrektor Szkoły Bożena Sokołowska powitała gości, nauczycieli, uczniów oraz ich najbliższych, którzy mieli okazję przeżyć miłe chwile razem ze swoimi pociechami. Po powitaniu odbyło się wręczenie awansów opiekunom i kadetom Mundurowych Klas Policyjnych.

Głos zabrał Starosta Grajewski, który pogratulował kadetom awansów, życząc dalszych sukcesów oraz bezpiecznych i radosnych chwil na rozpoczynające się wakacje.

W dalszej kolejności wręczano świadectwa, nagrody, statuetki i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli najwyższe średnie ocen na świadectwach, biorącym udział w konkursach przedmiotowych, tym, którzy okazali się najpopularniejsi wśród rówieśników i wiele innych.

Na zakończenie certyfikaty odebrali uczestnicy tegorocznego programu Erasmus +, którzy na początku roku wyjechali na staże zawodowe do Spoleto we Włoszech.

Uroczystość była podsumowaniem indywidualnych i zespołowych sukcesów i osiągnięć uczniów oraz nauczycieli.

Powiat Grajewski na uroczystości reprezentowali Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Grajewski Maria Gwiazdowska, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki i członek Zarządu Bolesław Ruszczyk.

Całe wydarzenie przeplatane było utworami muzycznymi w wykonaniu uczennic Szkoły.

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy zdrowych, bezpiecznych i słonecznych wakacji!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress