Zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych

0

Informacja o przystąpieniu Gminy Szczuczyn do zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych

Szczuczyn, dnia 04.11.2022 roku

OGŁOSZENIE

    W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz. U. z dnia 2 listopada 2022 r. poz. 2236), działając w oparciu art. 34 ust. 1 tejże ustawy informuję, iż Gmina Szczuczyn przystępuje do zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych do dnia 31 grudnia 2022 roku.

    Mając powyższe na uwadze, załączam wzór wniosku o zakup preferencyjny paliwa stałego, który należy złożyć osobiście w tutejszym urzędzie, w pokoju nr 8 lub drogą elektroniczną poprzez opatrzenie wniosku kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym. Wzory wniosków są dostępne także w punkcie informacyjnym budynku tutejszego urzędu.

    Jednocześnie przypominam, że uprawnionymi do złożenia wniosku są osoby, którym przysługuje dodatek węglowy.

WNIOSEK O ZAKUP PREFERENCYJNY PALIWA STAŁEGO

Ogłoszenie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x