Zaproszenie na Obchody Ustawowego Dnia Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej

0

Szanowni Państwo,

w imieniu Związku Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej, Społecznego Komitetu Organizacji Świąt Państwowych i Rocznic Historycznych, któremu mam zaszczyt przewodniczyć oraz wszystkich współorganizatorów uprzejmie zapraszam na Obchody Ustawowego Dnia Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej, których główne uroczystości odbędą się 12 lipca 2023 roku w Gibach. Uroczystości odbędą się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy.

Zapraszam zatem 12 lipca 2023 roku (środa) o godz. 11:00 przed Kościół pw. św. Anny w Gibach, by po wspólnym przejściu na symboliczne Wzgórze Krzyży uczestniczyć w przygotowanym programie uroczystości.

Oprócz tego zapraszam do udziału w rocznicowym spotkaniu w przeddzień Ustawowego Dnia Pamięci, które odbędzie się w Miejscu Tymczasowego Obozu Ofiar Obławy Augustowskiej, gdzie rok temu odsłoniliśmy instalacje memorialną Ostatni Krzyk Obławy. Wieczór Wdzięczności, podczas którego przeprowadzona zostanie rekonstrukcja historyczna Obławy Augustowskiej w wykonaniu Stowarzyszenia „Grupa Wschód” oraz odbędzie się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych rozpocznie się o godz. 16:00.

W załączeniu przesyłam skan zaproszenia i uprzejmie zapraszam Państwa do udziału w uroczystościach, wyrażając prośbę o ich zrelacjonowanie w Państwa środkach przekazu.

Z wyrazami szacunku

Jarosław Zieliński

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Przewodniczący Społecznego Komitetu Organizacji Świąt Państwowych i Rocznic Historycznych

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x