Zaproszenie na spotkanie z Jarosławem Kalinowskim, Mieczysławem Baszko, Jerzym Leszczyńskim oraz Mieczysławem Bagińskim

2

Mam okazję zaprosić Wszystkich zainteresowanych na spotkanie z europosłem Jarosławem Kalinowskim, posłem Mieczysławem Kazimierzem Baszko, marszałkiem Jerzym Leszczyńskim oraz Mieczysławem Bagińskim wiceprzewodniczącym Sejmiku Woj. Podlaskiego 12 lutego 2016 r. – piątek w budynku Centrum Kultury na ul. Łomżyńskiej.

Na spotkaniu zostaną poruszone tematy z zakresu szans i zagrożeń w nowej perspektywie UE oraz wiele bieżących spraw.

Zapraszam. Początek spotkania 13.30.

Liczę na Państwa obecność, bo świadczyć ona będzie o zainteresowaniu sprawami gminy i szansami na rozwój obszarów wiejskich.

Pozdrawiam Artur Kuczyński

Udostępnij:

2 komentarze

  1. nieobecny dnia

    Jako osoba pochodząca ze Szczuczyna pragnął bym zadać pytanie dla kandydata na senatora Bagińskiego… Czego, albo co zawdzięcza miasto i gmina Szczuczyn dla kandydata. Skądinąd wiadomo, że ów przez blisko ok. 30 lat jest związany z polityką i samorządami – władzami. Bo nawet będąc na tym spotkaniu – nawet interesującym – z punktu widzenia obsady gościnnej nie mógłbym zadać tego pytania ze względu na swoją ciekawość. w związku z powyższym może to pytanie zadali by w imieniu moim i ciekawskich organizatorzy na co bardzo liczę. Pozdrawiam .

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress