Zawody sportowo – pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Szczuczyn

1

22 września 2019 r. w Szczuczynie odbyły się 9 zawody sportowo – pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Szczuczyn. Siedem drużyn rywalizowało w sztafecie pożarniczej 7×50 metrów z przeszkodami, po której rozegrano kolejną konkurencję – ćwiczenia bojowe. Podczas zmagań nie zabrakło pozytywnej energii oraz sportowej rywalizacji. Rozegrane zawody były okazją do sprawdzenia przygotowania kondycyjnego, mobilności i zaangażowania strażaków poszczególnych jednostek oraz sprawności sprzętu, jakim dysponują. Uzyskane przez poszczególne drużyny wyniki świadczą o dobrym przygotowaniu jednostek do prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych.

Końcowa kwalifikacja wyglądła następująco:
MIEJSCE 1️⃣ OSP BRZEŹNO
MIEJSCE 2️⃣ OSP BĘĆKOWO
MIEJSCE 3️⃣ OSP BZURY
MIEJSCE 4️⃣ OSP DANOWO
MIEJSCE 5️⃣ OSP NIEDŹWIADNA
MIEJSCE 6️⃣ OSP SZCZUCZYN
MIEJSCE 7️⃣ OSP NIEĆKOWO

Tegoroczni zwycięscy zawodów (Brzeźno) oraz zwycięscy zawodów zeszłorocznych  (Bęćkowo) będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych.

Zawody w 2020 roku odbędą się w Bęćkowie!

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress