Zderzenie BMW z ciągnikiem rolniczym na obwodnicy Szczuczyna

1

Dziś (19.08.2017 r.) około godz. 16.30 na trasie Szczuczyn- Grajewo doszło do zdarzenia drogowego. Na zjeździe z obwodnicy na wysokości Danowa doszło do zderzenia auta osobowego marki BMW i ciągnika rolniczego z przyczepą. według świadków zdarzenia kierujący cięgnikiem rolniczym wymusił pierwszeństwo podczas wykonywania manewru skrętu w lewo. Kierowca BMW jadący od strony Łomży nie zdążył wyhamować i uderzył w tył przyczepy. W wyniku zderzenia ruch na drodze przez godzinę odbywał się wahadłowo. Nikt z uczestników nie ucierpiał. Na miejscu: JRG Grajewo, OSP Szczuczyn, Pogotowie oraz Policja.

Zdjęcia: OSP Szczuczyn

Udostępnij:

Jeden komentarz

  1. „według świadków zdarzenia kierujący cięgnikiem rolniczym wymusił pierwszeństwo podczas wykonywania manewru skrętu w lewo. Kierowca BMW jadący od strony Łomży nie zdążył wyhamować i uderzył w tył przyczepy. ” Z LOGIKI WYNIKA ŻE KIEROWCA BMW NIE DOSTOSOWAŁ PREDKOŚCI DO WARUNKÓWPANUJACYCH NA DRODZE I NIE ZDĄRZYŁ WYCHAMOWAĆ SKORO UDEŻYŁ W TYŁ PRZYCZEPY BY WYMUSIŁ JAK SAMOCHÓD UDERZYŁ BY W CIAGNIK. TRAKTOR TO NIE SAMOCHÓD SPORTOWY. A I PRZYCZEPA NIE JEST KRÓTKA. ALE CÓŻ MOBĘ SIE MYLIĆ.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress