Zdarzenie drogowe na trasie Szczuczyn-Biała Piska

3

Dziś (14.07.2018 r.) strażacy z naszej jednostki zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (trasa Szczuczyn-Biała Piska). Na miejscu okazało się, że najprawdopodobniej  kierująca samochodem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Udostępnij:

3 komentarze

  1. mieszkanka dnia

    Jak długo jeszcze będzie trwać bezsensowne straszenie wron!!!!!!!!!!! Czy władze miasta nie widzą że jest to tylko udręka dla mieszkańców a wrony mają to gdzieś. Pobudka z hukiem już o 6 rano, wieczorem też spokoju nie ma. Dzieci budzą się z płaczem a nie wspomnę już co wyczyniają zwierzęta.

  2. mieszkanka okolicy dnia

    Nareszcie ktoś ma takie samo zdanie jak ja bo już myślałam, że jestem odosobniona w swojej opinii. Panu burmistrzowi chyba to nie przeszkadza, że mu strzelają pod oknami i guzik mnie to obchodzi ale niech da spokój mieszkańcom okolicy i ich psom.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x