Zespół Szkół w Niećkowie na AGRO SHOW w Bednarach

0

20 września 2019 r. grupa 46 uczniów z Zespołu Szkół w Niećkowie uczestniczyła w wystawie sprzętu rolniczego AGRO SHOW w Bednarach k. Poznania. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu uczniowie przybywający na AGRO SHOW mieli możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Spotkali się z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. W czasie zwiedzania uczniowie zapoznali się z nowymi maszynami rolniczymi, technologiami produkcji, wydawnictwami i publikacjami. Wystawa, która jest największą tego typu imprezą w środkowej części Europy, stała się nie tylko okazją do pogłębienia fachowej wiedzy ale przede wszystkim do integracji uczniów technikum Zespołu Szkół w Niećkowie.

Organizatorzy i uczestnicy wyjazdu pragną przekazać serdecznie podziękowania Panu Kazimierzowi Gwiazdowskiemu posłowi na Sejm RP, który wsparł finansowo wyjazd na wystawę sprzętu rolniczego AGRO SHOW. Dzięki temu większa liczba uczniów mogła uczestniczyć w ww. wyjeździe.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress