„Zielone kompetencje”

0

Dnia 9 maja 2024r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbyło się spotkanie „Zielone kompetencje” z Moniką Jaszczą i Alicją Piekarz ze Związku Stowarzyszeń „Polska Zielona Sieć”. Nasze gościnie odpowiedziały na pytania: Co zrobić, aby nie martwić się o pracę, także lokalnie? Kogo będą szukać rekrutrzy i dlaczego to są osoby wspierające ochronę klimatu i czystą energię?. Pokazały także prognozy w jakich zawodach będzie zapotrzebowanie na pracę w 2024r. i jak to się ma do przyszłości. Uczestnicy rozmawiali również o zawodach, które mogą dopiero powstać, a także zgłębili wiedzę na temat zielonych kompetencji. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Biblioteki dla klimatu” realizowanego przez fundację FRSI.

Bardzo dziękujemy naszym prelegentkom oraz wszystkim uczestnikom za niezwykle interesujące, wartościowe spotkanie, zaangażowanie i aktywny udział.

Anna Akus-Szklarzewska

Anna Wojsław

Foto: Andrzej Szabelski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x