Złodziej paliwa zatrzymany

0
Grajewscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież paliwa na stacji paliw w Szczuczynie. Jak ustalili śledczy to nie jedyne przewinienie mieszkańca powiatu szczycieńskiego. Okazało się, że od początku roku 37 latek ukradł ponad 550 litrów paliwa z kilku stacji na terenie powiatu grajewskiego i Białegostoku. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 2600 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W miniony wtorek grajewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży paliwa na stacji paliw w Szczuczynie. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierowca opla zatankował ponad 115 litrów oleju napędowego do pojemników umieszczonych w bagażniku auta. Następnie odjechał, nie płacąc za paliwo. Niespełna godzinę po zdarzeniu samochód, którym poruszał się złodziej był już w rękach mundurowych.  Funkcjonariusze grajewskiej „drogówki” zauważyli opla, zaparkowanego w centrum Grajewa. Pomimo że sprawcy nie było w pojeździe, jego zatrzymanie było kwestią czasu. Mężczyzna wpadł w ręce kryminalnych w wynajmowanym mieszkaniu na terenie miasta. Jak ustalili śledczy to nie jedyne przewinienie 37 letniego mieszkańca powiatu szczycieńskiego. Okazało się, że od początku tego roku mężczyzna dokonał kradzieży ponad 550 litrów paliwa na terenie powiatu grajewskiego oraz w Białymstoku. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 2600 złotych. Mężczyzna usłyszał już cztery zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: https://policja.gov.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x