ZWYRTAŁA 2023

0

Całkiem niedawno Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przystąpiła do 5. edycji konkursu ZWYRTAŁA – konkursu na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo, który organizowany jest w ramach Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festiwal.

Do konkursu zgłosiliśmy #PodróżeGwiazdy – szczuczyńskiej bibliotecznej maskotki.

Otrzymaliśmy informację, że nasze zgłoszenie przeszło do drugiego finałowego etapu i jesteśmy w gronie 10 finalistów.

Gratulujemy wszystkim pozostałym Lauretom.

Wysłaliśmy Organizatorom konkursu dodatkowe materiały na temat Podróży Gwiazdy co pozwoli je pokazać w jeszcze szerszej perspektywie. Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej Rabka Festival, odbędzie się w tym roku w dniach 12-15 lipca w Rabce – Zdroju.

Organizatorem Konkursu jest Agencja Promocyjna OKO Iwona Haberny działająca we współpracy z Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce – Zdroju, Centrum Badań Edukacyjnych i Kształcenia Ustawicznego na Wydziale Polonistyki Uniwersytet Jagielloński i Uzdrowisko Rabka.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress