1% na OSP Szczuczyn

0

Szanowni Państwo,

Na rzecz Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie przekazano darowiznę z tytułu 1% podatku od osób rozliczających się w roku 2014 wynoszącą 2800 zł. Z głębi serca dziękujemy Wszystkim, którzy zdecydowali się wspomóc w ten sposób naszą działalność, bądź chociażby przyczynili się do tego.
Praca strażaków nie należy do najłatwiejszych. Każda akcja, do której jedziemy, wiąże się ze sporym ryzykiem. Mimo niebezpieczeństw jest ona dla nas strażaków powodem do dumy, bo wykonując tę pracę ratujemy dobytek, zdrowie i życie innych. Niejednokrotnie to na ile i jak sprawnie możemy pomóc zależy od sprzętu, którym dysponujemy. Dlatego tak ważne jest jak najlepsze wyposażenie jednostek straży pożarnej w jak najnowocześniejszy sprzęt. Temu służą m.in. darowizny pochodzące z 1% podatku przekazanego przez podatników. Kwota, którą za 2014 rok otrzymała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie w całości została przekazana na wyposażenie. Za otrzymane pieniądze wymieniliśmy wysłużoną już ciężką drewnianą drabinę nasadkową na nowoczesną, lekką, wykonaną z aluminium. Udało się również zakupić dwie prądownice proste, które również zastąpią te najbardziej wysłużone będące w posiadaniu jednostki. Zakupiony sprzęt realnie usprawni naszą pracę, choć liczymy, że potrzeba by go użyć będzie się pojawiać… jak najrzadziej. Bo każda nasza akcja to czyjaś tragedia…
Raz jeszcze dziękujemy serdecznie za okazane zaufanie, dzięki któremu Państwa pieniądze wspomogły nasz wysiłek. Liczymy też na Waszą życzliwość w kolejnych latach.

Pozdrawiamy Serdecznie
Strażacy OSP w Szczuczynie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress