11.06.2016 Kabaret Skeczów Męczących – zapowiedź

0

Grajewskie Centrum Kultury zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących – Pod Prądem, który odbędzie się 11.06.2016r. o godz. 17:30 w sali widowiskowej GCK (ul. Wojska Polskiego 20).

 Bilety w cenie 55/50 zł dostępne:

w Grajewskim Centrum Kultury
oraz na:

www.kabaretowebilety.pl

www.kulturairozrywka.pl

Informacja: tel. 515 400 723

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca „Pod prądem”. Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w telewizji skecze.

To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku – „Chrzciny” w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

 Mówią o nas:

„Ale faza” – Wiesław Adamczyk

„Ja nie jestem politykiem, ja jestem elektrykiem” – Lech Wałęsa

„Ile to ma mocy !?” – Aleksander Kwaśniewski                    

„Nie wiem… Nie wiem… Nie pomogę” – Adam ze skeczu Chrzciny

11.06.2016 Kabaret Skeczów Męczących - plakat media

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress