11618,53 złotych dla WOŚP w Szczuczynie

0

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczuczynie już za nami. Dzięki organizatorom, wolontariuszom i darczyńcom udało się zebrać 11618,53 złotych, które będą przekazane dla WOŚP.

Dla osób zaangażowanych w to wydarzenie przygotowano liczne atrakcje.

Dzięki Karolowi Szymanowskiemu, Pawłowi Modzelewskiemu,  Krzysztofowi Ciszyńskiemu oraz Marcinowi Motusowi i Arkadiuszowi Suchodolskiemu można było obserwować przeloty na paralotniach, a później zapoznać się z używanym do tego celu sprzętem. Na ul. Kościelnej odbyły się pokazy rajdowe Radosława Typy.

Licytacje podczas finału WOŚP  prowadzone były na scenie przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Szczuczynie. Dzięki uprzejmości Członka Zarządu Województwa Podlaskiego Stefana Krajewskiego zlicytowany zostanie rysunek autorstwa Andrzeja Strumiłły, którego patronatem został objęty rok 2017 w województwie podlaskim oraz zestaw biżuterii w kolorach województwa podlaskiego. Również  Pan Poseł Mieczysław Kazimierz Baszko przekazał gadżety na licytację. Natomiast dzięki Arturowi Pupkowskiemu  na licytację trafił pozłacany talerz z wizerunkiem Elvisa Presleya. Gratką dla fanów muzyki z pewnością okazała się wyjątkowa publikacja Archiwum Polskiego Rocka 1961 – 2016 edycja specjalna ze stalowym serduszkiem, własnoręcznym autografem i certyfikatem autentyczności WOŚP.

Dla Wszystkich uczestników  finału zapewniono nieodpłatnie gorącą herbatę i żołnierską grochówkę dzięki Michałowi Jóźwikowi i Zespołowi Szkół w Niećkowie.

Skróty filmowe z 25. Finału WOŚP dostępne są na profilu e-Szczuczyn na facebook’u.

 Zdjęcia z powietrza: Karol Szymanowski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x