Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Wąsoszu pod hasłem: „IDŹCIE I GŁOŚCIE.

0

15 lipca 2017 r. we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, parafia p.w. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Niedźwiadnej organizuje Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Wąsoszu pod hasłem: „IDŹCIE I GŁOŚCIE…” .
Zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w pieszej pielgrzymce, wiernych z naszej parafii, jaki i z innych. Wszystkich tych, którzy pragną poświęcić swój trud pielgrzymowania we własnych intencji, wypraszając u Pana Jezusa Chrystusa potrzebne łaski dla siebie i dla swoich rodzin za pośrednictwem Matki Bożej Wąsowskiej.
Wspólny wymarsz z kościoła parafialnego o godzinie 8.00 (zbiórka 7.45). Jeżeli jest to możliwe, prosimy o zabranie ze sobą KOSZULEK (jest możliowiść zakupu u Księdza Proboszcza), flag papieskich, maryjnych lub innych emblematów religijnych.
Po przybyciu pielgrzymów do Sanktuarium zostanie odprawiona Msza święta, w intencji pielgrzymów, podczas której zostaną nałożone pielgrzymom szkaplerze św. jako znak szczególnego oddania się opiece Maryi.
Trasa: Niedźwiadna, Brzeźno, Kownacin, Obrytki, Wąsosz.
Wszystkim, którzy przyłączą się do wspólnego pielgrzymowania niech dobry Pan Bóg błogosławi.
Zapisy u Księdza Proboszcza 606 946 097 lub za pomocą fb.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress