Pożar kontenera na śmieci przy ulicy Szpitalnej

1

W dniu 29.11.2017 r. około godziny 7.00 zadysponowano naszą jednostkę (OSP Szczuczyn) do palącego się kontenera na śmieci przy ulicy Szpitalnej. Jak wynika ze statystyk to już kolejny pożar kontenera ze śmieciami w tym miejscu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono w pełni rozwinięty pożar kontenera. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody w natarciu (tzw. szybkie natarcie). Po przygaszeniu pożaru rozgrzebano śmieci w celu całkowitego ugaszenia ognia, który znajdował się jeszcze w dolnych warstwach śmieci. W zdarzeniu nie nikt nie ucierpiał.

Ze względu na trwający okres grzewczy oraz niemal systematyczność tego typu zdarzeń, Strażacy z OSP Szczuczyn apelują o niewyrzucanie rozgrzanego popiołu do kontenerów ze śmieciami. 

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress