„O Matko!” spotkanie z dietetyk i kosmetolog

0

16 kwietnia br. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbyło się kolejne spotkanie ph. „O Matko!” w ramach którego gościliśmy dietetyczkę Urszulę Jaczewską (ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na wydziale Nauk Medycznych o kierunku dietetyka w Olsztynie oraz studia magisterskie z dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. W listopadzie 2016r. uczestniczyła w innowacyjnych warsztatach Akademii Dietetyki Sportowej poświęconych szeroko pojętemu żywieniu osób aktywnych fizycznie) i kosmetolog Anną Zyskowską – absolwentką Wyższej Szkoły Kosmetologii i Ochrony Zdrowia w Białymstoku i właścicielką gabinetu kosmetycznego „Exclusive” w Szczuczynie.

Pani Urszula rozmawiała z uczestniczkami warsztatów o zasadach prawidłowego odżywiania się: o produktach żywnościowych, których należy unikać w codziennej diecie, o zaletach spożywania warzyw, owoców, o konieczności regularnego przyjmowania posiłków. Dyskutowano też na temat nawyków żywieniowych, które jeśli są prawidłowe gwarantują dobre samopoczucie i zdrowie ale też zapobiegają wielu chorobom cywilizacyjnym. Pani Urszula udzielała też indywidualnych porad dotyczących odżywiania i przeprowadzała analizy składu ciała.
Anna Zyskowska udzielała porad kosmetycznych i prezentowała różne techniki dziennego makijażu.
Dzieci towarzyszące mamom oddały się radosnej zabawie z Izabelą Gwiazdowską.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie zarówno uczestniczącym jak i prowadzącym.

Anna Akus – Szklarzewska

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress