„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019”!

0

BCK w Szczuczynie oficjalnym Lokalnym Organizatorem „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019”!

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała oficjalne potwierdzenie z Fundacji Wolność i Demokracja z siedzibą w Warszawie, że jest oficjalnym Lokalnym Organizatorem VII ogólnopolskiej edycji „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 2019” a po raz drugi organizowanej w naszym regionie.

Dnia 03.03.2019r. Sztab Organizacyjny Biegu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019” otwarty będzie w Starym Parku w Szczuczynie.

Od dnia 20.11.2018r. przyjmować będziemy zgłoszenia osób zainteresowanych uczestnictwem w biegach na dystansach:

– tradycyjny bieg na 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) wspólny dla wszystkich miast (bieg otwarty dla Uczestników)

– bieg na 500 m (od 12 do 16 lat)

– bieg otwarty ok. 5 km – trwają rozmowy na temat długości biegu. W tym przypadku zastrzegamy sobie prawo do odwołania biegu w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Ilość pakietów startowych jest ograniczona – dla pierwszych 120 osób są gwarantowane.

Zgłoszenia przyjmować będziemy pod numerami 501639043, 862621036, 862621037 lub w siedzibie BCK w Szczuczynie.

Szczegóły o samym biegu, zgłoszeniach udziału w biegu, miejscu jego organizacji i terminach będziemy Państwa na bieżąco informować. Już dziś zapraszamy szkoły i instytucje do współpracy.

Andrzej Kosmowski

koordynator Biegu Tropem Wilczym

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress