0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie z okazji 329 rocznicy nadania praw miejskich dla Szczuczyna serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych (klasy I – VI)
z terenu gminy Szczuczyn do udziału w konkursie plastycznym: „Rodzina Podkanclerzego Szczuki – portret”.

Celem Konkursu jest uczczenie 329 rocznicy nadania praw miejskich dla Szczuczyna, poszerzenie wiedzy dzieci i młodzieży na temat rodziny Podkanclerzego Stanisława Antoniego Szczuki – założyciela i właściciela Szczuczyna, jak również rozwinięcie zainteresowań
i umiejętności plastycznych.

Uczestnikom konkursu pozostawiamy wybór jak przedstawią rodzinę Podkanclerzego Szczuki na portrecie – czy będzie to wersja we współczesnych strojach czy strojach z epoki w której żyli bohaterowie konkursu.

Pracę w formacie A3 należy wykonać na papierze, w technice płaskiej: rysunek (czarno-biały lub kolorowy), malarstwo, techniki mieszane, grafika, techniki komputerowe.

Zgłoszenie pracy do konkursu następuje poprzez jej złożenie w siedzibie Organizatora Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11, 19-230 Szczuczyn).

Czas trwania konkursu: 22.09.2021 – 29.10.2021 roku do godziny 16:00.

Ocena Komisji Konkursowej do 05.11.2021 r.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w konkursie odbędzie się w terminie, o którym Organizator poinformuje na swojej stronie internetowej i portalach społecznościowych.

Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu na stronie www.bckszczuczyn.pl

Osoba kontaktowa w sprawach konkursu:

Andrzej Kosmowski – animator kultury

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

tel. 501639043 / (86) 262 10 36 / (86) 262 10 37

KARTA ZGŁOSZENIA

RODZINA PODKANCLERZEGO SZCZUKI – PORTRET

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress