17-tonowy MAN dla WPK Szczuczyn

1

Urząd Miasta w Szczuczynie dokonał wyboru odnośnie nabycia samochodu ciężarowego dla Wielobranżowego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Szczuczynie. Po przeanalizowaniu rynku i sprawdzeniu aktualnych ofert zdecydowano o zakupie ciężarowego MANa – wywrotki z tzw. hydroburtąZabudowa tego typu umożliwia wyładunek materiału z dala od kół pojazdu, co nie powoduje ich zasypania i późniejszych trudności z wyjazdem. Zwiększa też komfort pracy kierowcy, ponieważ nie musi on wysiadać z kabiny. Poza tym burta otwierana hydraulicznie dzięki możliwości jej otwarcia o kąt około 170 stopni umożliwia załadunek wózkiem widłowym  i transport materiałów na paletach. Tego typu zabudowa poza tym, że zwiększa komfort pracy jest dużo bardziej uniwersalna i wszechstronna.
Auto o ładowności 17 ton zostało sprowadzone z Francji jest w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbane i gotowe do pracy. Niebawem będzie wspomagało UM w realizacji wielu zadań. 

Jest to już kolejna maszyna zakupiona dla realizowania potrzeb miasta. Najprawdopodobniej w najbliższy piątek wywrotka MAN dołączy do posiadanego już przez Szczuczyn parku maszynowego: STARA do odśnieżania,  koparko-ładowarki, równiarki, ciągnika z przyczepą i beczką asenizacyjną oraz śmieciarki SCANIA.
Jak mówi burmistrz Artur Kuczyński: Tak wygląda realizacja planu do osprzętowienia naszej, miejskiej spółki komunalnej. Kolejny krok na przyszły rok… to zamiatarka do ulic!

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress