19 czerwca w Łomży- Festiwal Iluzjonistów

0

Po wielkim sukcesie w białostockim Teatrze, Champions of Illusion czyli Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów zawita tym razem do Łomży.

19 czerwca 2016 r. na scenie Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich przy ulicy Sadowej 12 zobaczymy największych artystów światowej iluzji z programem Magic Show – Tour of the World
Na gościnnych występach pojawią się też polskie gwiazdy ze swoimi najlepszymi numerami!!!
Ponad dwugodzinny spektakl zaprze dech w piersiach nie tylko koneserom tematu, ale i widzom mającym po raz pierwszy styczność ze światową iluzją. Zapraszamy od lat 5 do 105!!!

Startujemy od godziny 16.00 ale warto być wcześniej, gdyż w kuluarach będą rozstawione stoiska specjalistycznych firm handlujących gadżetami dla iluzjonistów, na których będzie można zakupić dzieciom np. książki instruktażowe, zestaw domorosłego czarodzieja lub dla siebie ciekawe „zabawki” do zrobienia prostych trików.
www.facebook.com/100000124604312/videos/1283185558362252/

Bilety w cenie 100 zł (miejsca w pierwszych rzędach przed sceną) i 80 zł (miejsca od VIII rzędu w górę) są do nabycia w siedzibie Telewizji Narew przy Starym Rynku 13 w Łomży tel. 862 167 444
Zapraszamy!!! Tej imprezy nie można przegapić!!!
www.magictour.pl

4lomza.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress