„2 minuty z wakacji”

0

W dniu 21.09.2016 r. (środa) w Bibliotece Miejskiej w Szczuczynie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu pt.: „2 minuty z wakacji”. Do konkursu wpłynęły dwie prace wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie: Oskara Dobrzyckiego i Kacpra Bieleckiego.

Filmiki nakręcone przez uczestników konkursu okazały się bardzo oryginalne, ciekawe i tematyczne. Uczniom przyznano nagrody ufundowane przez pracowników biblioteki. Oskar Dobrzycki otrzymał grę na konsolę PS3 i kartę pamięci 16GB, z kolei Kacper Bielecki otrzymał odtwarzacz MP3. Do nagród dołączono gadżety ufundowane przez szczuczyńską księgarnię. Prace konkursowe można obejrzeć na Facebooku Biblioteki Miejskiej w Szczuczynie.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress