380 tys. dla powiatu na przebudowę dróg w Wąsoszu

0

Powiat Grajewski otrzymał dofinansowanie  na zadanie inwestycyjne pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1812B Plac Rzędziana i ul. 11 Listopada w Wąsoszu oraz drogi powiatowej nr 1820B ul. Piaskowa w Wąsoszu i na odcinku Wąsosz – do granicy obrębu Wąsosz” – etap I. Umowa na dofinansowanie została podpisana w miniony piątek.

W ramach realizacji zadania planowana jest przebudowa drogi powiatowej nr 1812B na długości 520m i drogi 1820B na długości 470m, połączonych bezpośrednio ze sobą skrzyżowaniem.

Całkowity koszt projektu: 1.431.300,00. 380 tys. zł pochodzić będzie z dofinansowania, resztę po połowie ze środków powiatu i gminy Wąsosz. Dofinansowanie pochodzi z budżetu Województwa Podlaskiego w ramach „Podlaskiego Instrumentu Wsparcia Dróg Lokalnych o istotnym znaczeniu dla społeczno – gospodarczego rozwoju regionu”.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress