41 Konkurs Piosenki – Szczuczyn

0

Biblioteka – Centrum Kultury i Miejski Dom Kultury i Sportu byli organizatorami Konkursu Piosenki w dniu 23 czerwca b.r. Do udziału zgłosiło się 22 solistów w kategorii wiekowej 9-12 lat, 7 solistów w kategorii 13-16 lat oraz 1 zespół.
Występy oceniało jury w składzie: Elżbieta Jerulank, Marianna Ostrowska i Jolanta Budzińska.
W kategorii 9-12 przyznało:
Pierwsze miejsca ex aequo: Nikoli Sienkiewicz z Grabowa, Nikoli Kondratowicz i Mayi Zyskowskiej ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Muzycznej I stopnia „Partita”w Grajewie. Dwa drugie miejsca: Marii Czapskiej ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Muzycznej I stopnia „Partita” w Grajewie i Julii Kruszyńskiej z BCK Szczuczyn. Trzecie miejsca: Patrycji Chmielewskiej i Magdalenie Sokołek z BCK Szczuczyn oraz wyróżnienia: Wiktorii Solińskiej i Julii Zalewskiej – również z BCK Szczuczyn.
W kategorii solistów 13-16 lat pierwsze miejsca zajęły: Emilia Nagel z BCK Szczuczyn i Piotr Żebrowski z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wąsoszu. Drugie miejsca: Martynie Kowalewskiej z BCK Szczuczyn i Annie Czapskiej z „Partity”.
W kategorii zespoły I miejsce przyznano zespołowi „Pokrzyk” z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wąsoszu.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x