#5336 sztab BCK ww Szczuczynie

0

#5336 sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w BCK w Szczuczynie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra i pomaga nieprzerwanie od 30 lat!

30 stycznia 2022r. cała Polska zagra dla okulistyki dziecięcej!

Historia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to miliony dziecięcych uśmiechów i ich rodziców, tony profesjonalnego sprzętu medycznego w setkach szpitali, wsparcie merytoryczne i szkoleniowe różnorodnych ośrodków i fundacji!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to przede wszystkim bezinteresowna pomoc, jedność, optymizm, altruizm, tolerancja i szacunek do drugiego człowieka. 30 stycznia 2022r. na ulicach Szczuczyna i w Niedźwiadnej spotkacie wolontariuszy.Młodzież, która utożsamia się z wartościami jakie niesie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Młodzież, która z radością od samego rana do późnego popołudnia będzie kwestować na rzecz 30 Finału WOŚP – dla okulistyki dziecięcej! Poznacie ich bez problemu – to Wasi znajomi, przyjaciele, uczniowie, to Wasze dzieci, Wasi wnukowie.

Z uśmiechem na ustach będą grzechotać wolontariackimi puszkami licząc na Wasz datek, drobny dar serca w zamian ofiarując charakterystyczne małe, czerwone serduszko…

Wolontariacka drużyna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczuczynie!

Karolina Cimochowska, Bartłomiej Chmielewski, Olga Koniecko, Julia Wróblewska, Julita Żebrowska, Mateusz Berć, Weronika Karpińska, Agata Koniecko, Julia Łaguna, Maja Wojciechowska, Klaudia Borys, Roksana Laszczkowska, Julia Skrodzka, Julia Trzonkowska, Piotr Danowski, Kacper Wojciechowski, Julia Saniewska, Natalia Kaliszewska, Kornelia Witkowska – cieszymy się, że jesteście i będziecie! Że możemy liczyć na Wasze wsparcie i zaangażowanie. To właśnie Wy tworzycie szczuczyński sztab #5336 WOŚP z siedzibą w Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Andrzej Kosmowski

BCK Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress