54-letni mieszkaniec Szczuczyna zatrzymany z zarzutem kradzieży z włamaniem.

5
Policjanci grajewskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w miniony piątek włamał się do jednego z mieszkań w Szczuczynie. Łupem złodzieja padł telewizor, butla gazowa oraz 5–litrowe wiadro smalcu. 54-letni mieszkaniec Szczuczyna już usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz jego niezgodnym z prawem postępowaniem zajmie się sąd.

W miniony piątek dyżurny grajewskiej komendy Policji został powiadomiony przez mieszkankę Szczuczyna, że w jej mieszkaniu miało miejsce włamanie. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że skradziono 42–calowy telewizor, butlę gazową oraz 5 litrów smalcu. Kobieta oszacowała straty na kwotę 2 000 zł. Natychmiast grajewscy policjanci rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Mundurowi wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek ze sprawą. W mieszkaniu podejrzewanego o kradzież – funkcjonariusze odnaleźli skradzione przedmioty. Złodziej trafił do policyjnego aresztu i już usłyszał zarzut przestępstwa. Okazało się, że jest to znany policjantom 54-letni mieszkaniec Szczuczyna. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Źródło: policja.gov.pl

Udostępnij:

5 komentarzy

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress