640 tys. zł. na remont drogi powiatowej

0

Powiat Grajewski znalazł się w gronie 14 samorządów województwa podlaskiego, które otrzymają dofinansowanie w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1836B Łoje Awissa – Czachy”.
3 kwietnia br. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim z rąk wiceministra Jarosława Zielińskiego, Zygmunt Kruszyński, Starosta Grajewski odebrał promesę na pieniądze. Wysokość dotacji wynosić będzie 640.000,00 zł, nie więcej jednak niż 80% wartości zadania po udzieleniu zamówienia publicznego.
Droga łącząca miejscowości Łoje Awissa z Czachami jest w fatalnym stanie. Liczne ubytki, głębokie koleiny i popękana nawierzchnia to efekt ulewnych deszczy, które miały miejsce w ubiegłym roku. W budżecie zarówno powiatu jak i gminy Radziłów są zabezpieczone środki finansowe na likwidację zniszczeń i zapobieganie zniszczeniom na drodze.
Pieniądze pochodzą z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress