AGRO-Podlasie 2016 – DEBATA

0

Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie w imieniu organizatorów (Członka Zarządu Województwa Podlaskiego – Stefana Krajewskiego, Burmistrza Szczuczyna – Artura Kuczyńskiego oraz własnym, zaprasza na konferencję AGRO-Podlasie, która odbędzie się 14.10.2016 w Zespole Szkół w Niećkowie. Tematyka konferencji poświęcona zostanie bieżącym problemom polskiego rolnictwa. Udział w konferencji jest bezpłatny. W trakcie trwania konferencji przewidziana jest loteria fantowa dla wszystkich uczestników. W planowanej debacie swój udział zapowiedzieli politycy wszystkich ugrupowań sejmowych – PiS, PO, PSL, Kukiz’15 i .Nowoczesna.

Wzorem lat ubiegłych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym w dniu 14 października 2016 roku odbędzie się w Zespole Szkół w Niećkowie konferencja:

„AGRO-Podlasie 2016 – DEBATA”

Konferencja skierowana jest do mieszkańców powiatu grajewskiego i okolic. Jest to już XI z cyklicznych corocznych konferencji AGRO-Podlasie.

               Zespół Szkół w Niećkowie jest placówką oświatową z ponad 60-letnim doświadczeniem.
Od początku swojej działalności rolnictwo i wszystko to, co z nim bezpośrednio związane stanowiło krąg naszych zainteresowań i obszar wielu ciekawych, często nowatorskich działań. Obserwujemy z uwagą wielość i różnorodność zmian, które zaszły w polskim rolnictwie na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Przewidywana ilość uczestników – około 300 rolników, uczniów i przedstawicieli firm działających w otoczeniu rolnictwa.

Ramowy Program Konferencji:

Godzina Temat
1100 – 1115 Otwarcie konferencji i powitanie uczestników (Artur Kuczyński – Burmistrz Szczuczyna, Dariusz Koniecko – Dyrektor ZS Niećkowo)
1115 – 1135 Zakres działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku oraz ogólnopolskiego programu Doradztwa Energetycznego (Przemysław Sojko, WFOŚiGW w Białymstoku)
1135 – 1200 Mała retencja skutecznym sposobem na regulacje stosunków wodnych (Stefan Krajewski – Członek Zarządu Województwa Podlaskiego)
1200 – 1400 Bieżąca sytuacja w rolnictwie – DEBATA – prowadzi Adam Dąbrowski – Polskie Radio Białystok
           1400 Zakończenie konferencji – loteria fantowa*

*wszyscy uczestnicy konferencji wezmą udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów.

Dariusz Koniecko
Dyrektor ZS w Niećkowie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress