AKADEMIA KLIMATYCZNA W SZCZUCZYNIE

0

Akademia Klimatyczna w Szczuczynie?

Oczywiście, że tak!

Z radością przyjęłyśmy wiadomość, że szczuczyńska biblioteka jako 1 z 10 bibliotek w Polsce zakwalifikowała się do Akademii Klimatycznej realizowanej w ramach projektu Biblioteki dla klimatu!

O co tu chodzi?
W czasie trwania Akademii chciałybyśmy razem z Wami wypracować pomysły na lokalne działania klimatyczne i je zrealizować wspólnie z Wami.

KONIECZNIE!

W szczególności liczymy na kobiety!

Wspierać nas będzie Fundacja FRSI ,która sfinansuje nasze działania!

W dniach 9 i 10 października wyjeżdżamy na szkolenie do Warszawy!
Czekają na nas spotkania z ekspertami w dziedzinie zmian klimatycznych.

PS. podzielimy się z Wami uzyskaną wiedzą, radami, inspiracjami…

Jeśli masz ciekawe ekopomysły, lubisz przyrodę, kochasz zieleń to Akademia Klimatyczna w Szczuczynie będzie miejscem właśnie dla Ciebie! Głęboko w to wierzymy!

Anna Akus – Szklarzewska
Anna Wojsław

BCKSZCZUCZYN

—– —– —– —– —– —– —– —– —– —– —– —– —– —–

Projekt „Biblioteki dla klimatu” jest realizowany w ramach Program Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress