Akt wandalizmu

0

Akt wandalizmu

Nie wiem, skrajną nieodpowiedzialnością, głupotą, a może „młodzieńczą fantazją” należy nazwać akt wandalizmu naszego wspólnego dziedzictwa – Muzeum Pożarnictwa.

W ubiegłym roku ogromnym nakładem pracy i publicznych środków finansowych udało się wymienić rynny na budynku Muzeum Pożarnictwa. Zarówno miejscowi jak też przyjezdni chwalili fakt, że dbamy wspólnie o nasze zabytki.

Niestety nowa rynna spustowa na budynku Muzeum została poważnie uszkodzona, i nie można tego inaczej nazwać jak akt wandalizmu i chuligaństwa. A młodym ludziom, którzy nie potrafią poszanować naszej wspólnej publicznej własności, czas najwyższy by odpowiednie służby ukróciły nocne spotkania na parkingu Muzeum.

Janusz Siemion

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress