Aktywność Posła Andruszkiewicza

0

Adam_Andruszkiewicz_Sejm_2015Według najnowszych informacji, jak podaje „Kurier Poranny”, poseł ziemi grajewskiej Adam Andruszkiewicz jest najaktywniejszym parlamentarzystą z województwa podlaskiego – złożył najwięcej interpelacji i zapytań!

A. Andruszkiewicz złożył 32 interpelacje którym nadano bieg, 3 zapytania i 2 oświadczenia. Na mównicy sejmowej przemawiał 12 razy.

Interpelacje i zapytania dotyczyły między innymi: remontu dróg krajowych nr 61 i nr 65 oraz budowy obwodnicy trasy nr 65 w mieście Grajewo, budowy ścieżek rowerowych wzdłuż dróg krajowych nr 61 i nr 65 (Grajewo-Rajgród i Grajewo-Goniądz). Inne tematy interpelacji to m.in. podniesienie kwoty wolnej od podatku, obniżenia składek ZUS przedsiębiorcom, wzmocnienia bezpieczeństwa militarnego w Polsce wschodniej, zapytania w sprawie ustawy medialnej, ustawy antyterrorystycznej i inne.

Wystąpienia posła w Sejmie są dostepne na kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDbfVhkD3Bh0II6edgU93cA

Adam Andruszkiewicz w poniedziałek 16 maja o godzinie 19.00 będzie gościem programu „Bez kantów” TVP Białystok. Zachęcamy do oglądania!

Biuro Posła na Sejm RP
Adama Andruszkiewicza
ul. Wojska Polskiego 6/19, Grajewo

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress