Andrzejki w BCK w Szczuczynie

0

Wróżby, zabawy, karaoke, sesja zdjęciowa z Gwiazdą, wspólne tańce i słodki poczęstunek – tak wyglądały „Andrzejki” w Bibliotece- Centrum Kultury w Szczuczynie. Wtorkowe popołudnie. Pojawiają się pierwsi uczestnicy „Andrzejek” czekający z niecierpliwością na wróżby, które o dziwo wypadły bardzo pomyślnie dla wszystkich. Najmłodsi entuzjastycznie reagowali na wiadomości na temat przyszłości a które dotyczyły m.in. zawodów, miłości, spraw codziennych, finansów, zdrowia czy rekreacji. Z zaskoczeniem odkrywali symbolikę poszczególnych kolorów, które dla wróżących niosły pochwałę lub przestrogę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Podziękowania składamy też państwu Jolancie i Dariuszowi Niebrzydowskim – właścicielom sklepu spożywczo – przemysłowego
„U Darka” Dariusz Niebrzydowski w Szczuczynie, którzy byli sponsorami poczęstunku dla uczestników bibliotecznych „Andrzejek”.

Marlena Stocka /Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress