Anna i Adam Jagusz- Ambasadorzy Światowych Dni Młodzieży 2016

5

W sobotę 28.11.2015 r. Centrum  Światowych Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej  gościło samorządowców, ludzi kultury, sztuki, mediów.  Rozmawiano o organizacji Światowych Dni Młodzieży, wśród gości, którzy otrzymali zaszczytny tytuł Ambasadora SDM znaleźli się Anna i Adam Jagusz ze Szczuczyna.

Światowe Dni Młodzieży to międzynarodowe spotkania młodych z całego świata, którzy gromadzą się w jednym miejscu, by wyznać wiarę w Jezusa Chrystusa. Wyrosły one z troski świętego Jana Pawła II, który niestrudzenie przemierzał ziemię, by szukać młodych ludzi i z ojcowską miłością wychodził im naprzeciw. „Szukałem was, a wy przyszliście do mnie”. Ta wędrówka wspólnoty Kościoła przez miasta i kontynenty trwa nieprzerwanie od trzydziestu lat. Włączają się w nią kolejne pokolenia młodych całego świata.

XXXI Światowe Dni Młodzieży odbędą się 26-31 lipca 2016 w Krakowie. 

fot. AA Jagusz

Udostępnij:

5 komentarzy

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress