Anna Rydzewska przekazała koronę Miss Powiatu

0

18.10.2015 odbył się II finał wyborów Miss Powiatu Grajewskiego 2015 (w ubiegłym roku impreza odbyła się pod nazwą Miss Grajewa i Okolic 2014). W tym roku organizatorem i gospodarzem imprezy była Młodzieżowa Rada Miasta Grajewo wraz z Miejskim Domem Kultury w Grajewie. Powiat reprezentowała Wicestarosta Pani Alicja Rutkowska, miasto Grajewo natomiast Burmistrz Dariusz Latarowski i Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo Halina Muryjas- Rząsa. Jurorami byli kandydat na posła RP Pan Wojciech Grochowski, Miss Grajewa i Okolic 2014 Pani Anna Rydzewska, Dyrektor MOSIR w Grajewie Pan Paweł Zalewski.

Jury następująco oceniło kandydatki:

Miss – Patrycja Wądołowska
I Wicemiss – Daria Żelazna
II Wicemiss – Izabela Leszczyńska

Była Miss Grajewa i Okolic 2014 pochodząca ze Szczuczyna Pani Anna Rydzewska bez żalu pożegnała się z koroną najpiękniejszej i wyraziła nadzieję, że następczyni będzie ją godnie nosiła. Warto przełamać strach i obawy, aby sprawdzić się w takim konkursie, tym bardziej, że to otwiera dalsza drogę do kariery. W najbliższym czasie Pani Ania będzie ubiegała się o tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej, gala odbędzie się 14 listopada 2015r. w Filharmonii w Łomży. Gdyby udało się Pani Rydzewskiej zdobyć podium to zakwalifikuje się do startu w wyborach Miss Podlasia. Na łomżyńskiej gali będzie obecny organizator wyborów Miss Polski i jeśli któraś z kandydatek zwróci uwagę swoją urodą, to dostanie zaproszenie tzw. dziką kartę do wzięcia udziału w wyborach  Miss Polski.   Jak twierdzi Miss tytuł zobowiązuje do nie tylko do reprezentacji, ale do brania udziału w różnych kwestach i przedsięwzięciach. Na co dzień pani Anna pomaga rodzicom w gospodarstwie, które z czasem zamierza przejąć, studiuje również w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży na kierunku rolnictwo, jest to już 3 rok studiów. Dostała już pierwsze propozycje reklamowe, na początek od firm z branży rolniczej. Zapytana po kim odziedziczyła wyjątkowa urodę, odpowiedziała, że po babci. Więcej o najpiękniejszej Szczuczyniance już wkrótce na naszym portalu.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć kandydatkę Panią Annę Rydzewską w zmaganiach o zaszczytny tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej to powinien zagłosować w plebiscycie www.missziemilomzynskiej.pl.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x