Anna Rydzewska w finale I Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej

0

14 listopada 2015 r. w Filharmonii  Kameralnej  im.  Witolda  Lutosławskiego  w  Łomży odbędzie się gala finałowa I Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015 pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża, pana Mariusza Chrzanowskiego.

Do finału dostała się 22 letnia mieszkanka Szczuczyna pani Anna Rydzewska. Na co dzień pani Ania studiuje w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży na kierunku rolnictwo, obecnie jest na III roku.  Pani Ania ma nadzieję zdobyć fachową wiedzę i w przyszłości wykorzystać ją w  prowadzeniu gospodarstwa rolnego przejętego po rodzicach. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe to odbyty staż w Grajewskim Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a także  praca w firmie Agrotechnik.

Pani Anna zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań redakcji:

redakcja: Jak są pani odczucia w związku z  nadchodzącym finałem I Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej, stres, strach czy może pewność siebie i nadzieja na wygraną?
p. Anna: Jak każda z dziewczyn startujących w konkursie mam nadzieję na miejsce finałowe, ale jestem świadoma, że wszystkie uczestniczki gali są piękne i każda ma równe szanse na wygraną. Stres jest oczywiście odczuwalny, ale znamy techniki jak sobie z nim radzić. 
redakcja:  Jak pani najbliższa rodzina zapatruje się na karierę (miss, modelki) ?
p. Anna: Na początku rodzice byli przeciwni, ale z czasem jednak zobaczyli, że to nic złego i teraz cieszą się, że zdecydowałam się iść w tym kierunku. Zawsze, gdy wracam do domu z sesji zdjęciowej rodzice czekają z niecierpliwością, aby zobaczyć zdjęcia.
redakcja: Kto najbardziej wspiera, zwłaszcza w trudnych chwilach, które zapewne często się zdarzają w tej branży?
p. Anna: Najbardziej wspierają mnie moi rodzice z bratem, ale również cała rodzina stara się podtrzymywać mnie na duchu i kibicuje moim zmaganiom. Ważni są dla mnie  również  przyjaciele, których wsparcie bardzo sobie cenię.
redakcja: Jeśli można proszę podać przybliżone wymiary: wzrost, waga itp.
p. Anna: Wymiary: wzrost: 171 cm, waga: 55kg, włosy: długie, obecny kolor włosów : naturalny brąz, kolor oczu: piwne, odzież: M, obuwie:39
redakcja: Jaka jest pani recepta na urodę i piękne ciało?
p. Anna: Zgrabna, smukła i sprężysta sylwetka to chyba marzenie każdej z nas. Zdrowy styl życia, odpowiednia ilość ruchu i zdrowe odżywianie spowodują, że nasza sylwetka będzie taka, jak być powinna.
redakcja: Jakie ma pani zainteresowania?
p. Anna: Moją pasją jest taniec, który pomaga mi wyłączyć się na chwilę i zrelaksować,  uwielbiam również rolnictwo, a zwłaszcza zwierzęta.
redakcja: Obecnie jest pani osobą niezatrudnioną etatowo, czy szuka pani pracy?
p. Anna: W chwili obecnej nie szukam pracy, postanowiłam skupić się najbardziej na nauce.
redakcja: Czy jest w pani życiu miejsce na  sympatię?
p. Anna: Jeżeli chodzi o sympatię to jest ktoś bliski, kogo poznałam w trakcie studiów,  obecnie jest na VII semestrze .
redakcja: Czy w przyszłości zamierza pani założyć rodzinę?
p. Anna: Oczywiście, jak każda młoda kobieta ja również marzę, aby założyć własną rodzinę.
redakcja: Jakieś rady dla dziewczyn chcących iść w pani ślady i szukać szczęścia w karierze np. modelki?
p. Anna: Przede wszystkim pokonać swój strach! Myślę, że warto uwierzyć w siebie i pokochać taką jaką się jest .Najbardziej znaczący jest uśmiech, dodaje duży punkt do urody.
redakcja: Czy uroda pomaga w życiu, czy przeszkadza?
p. Anna: Przywiązywanie uwagi do wyglądu zewnętrznego jest czymś naturalnym i towarzyszącym nam przez całe życie. Uroda ma znaczenie, choć oczywiście nie jest najważniejsza. Jednak w czasach, gdy kult pięknego ciała i młodego wyglądu jest wszechobecny, dobry wygląd jest pożądany. Uroda dodaje pewności siebie.
redakcja: Udział w reklamach, gdzie aktualnie można panią zobaczyć?
p. Anna: W chwili obecnej jeszcze wszystko nie jest do końca dopięte, lecz udostępnię jedno ze zdjęć. Udział w reklamie dla firmy Rapool .
redakcja: Prosimy o  parę słów dla naszych czytelników, coś od siebie, dlaczego warto dążyć za marzeniami?
p. Anna: Każdy z nas ma marzenia. Dlaczego warto mieć i spełniać marzenia?
Przede wszystkim dla szczęścia, które daje spełnione marzenie! Każdy ma tylko jedno życie i każdy powinien je przeżyć jak najlepiej potrafi, realizując własne cele i pragnienia (oczywiście nie krzywdząc przy tym innych). Nie wszystkie marzenia się spełniają, życie nie jest idealne i każdy z nas musi o tym pamiętać. Często trzeba radzić sobie z porażką, poświecić coś dla innego celu. Na tym polega gra nazywana życiem.
redakcja: Dziękujemy za rozmowę i życzymy głównej wygranej w nadchodzącym finale I Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie odsyłamy na stronę organizatora, gdzie online można nabyć bilety i osobiście kibicować pani Ani- reprezentantce powiatu grajewskiego w wyborach miss. http://www.missziemilomzynskiej.pl/

Przypominamy, ze jednocześnie trwa konkurs na miss internetu, głosowanie odbywa się za pomocą oddania tzw. lajka, ale nie na facebooku tylko na specjalnie do tego stworzonej stronie http://www.missziemilomzynskiej.pl/glosowanie-zostanmiss/.
Zdjęcia nie podpisane wykorzystane w artykule pochodzą ze strony organizatora.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress