Apel o wsparcie poprzez oddanie głosu

0

EWA CZEKA NA TWÓJ GŁOS
Portal e- Grajewo.pl ogłosił listę nominowanych sportowców do tytuły „SPORTOWCA ROKU 2015 Grajewa i okolic”. Nasz klub również zgłosił kandydatkę – EWĘ ALICKĄ, która od 2012 roku zdobyła dla Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „GWIAZDA” przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie już pięć medali rangi „Mistrzostw Polski”, ostatni w kolorze brązu w kat. do 63kg podczas Mistrzostw Polski Juniorek rozgrywanych w dniach 04-05.03.2016r w Siedlcach.
Szanując wyniki innych zgłoszonych sportowców uszanujmy i jej pracę oraz fakt godnego reprezentowania przez naszą wychowankę miasta i Gminy Szczuczyn na zapaśniczych arenach krajowych i zagranicznych. Aby oddać głos na Ewę należy z własnego adresu mailowego wysłać zapis o treści „Ewa Alicka” na adres „ekonkurs@vp.pl”. Pamiętajmy, że z jednego adresu mailowego można oddać tylko jeden głos. Zapraszam wszystkich sympatyków sportu zapaśniczego w Szczuczynie, kraju i za granicą do oddania głosu na Ewę Alicką. Pozdrawiam trener Grzegorz Zańko

SONY DSC

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress