APEL STAROSTY GRAJEWSKIEGO

0

APEL STAROSTY GRAJEWSKIEGO

W ostatnich dniach w Grajewie i na terenie powiatu grajewskiego stwierdzono kilkanaście, na dzień 09 czerwca – 16 potwierdzonych przypadków zarażenia Covid-19. Z analiz wynika, iż sytuacja w zakresie zakażeń z dnia na dzień może być jeszcze gorsza, a to za sprawą m.in. nieprzestrzegania przez wielu mieszkańców naszego powiatu zasad bezpieczeństwa i ograniczeń określonych przez służby sanitarne w związku z epidemią. „Rozluźnienie” dyscypliny społecznej dało się zauważyć w wielu sklepach, urzędach i miejscach publicznych.

Dlatego, mając na uwadze fakt, iż pandemia jest w dalszym ciągu nieopanowana, apeluję do wszystkich mieszkańców naszego powiatu i gości, o przestrzeganie określonych zasad bezpieczeństwa. Dotyczy to obowiązku prawidłowego stosowania maseczek zakrywających nos i usta, częstego mycia i dezynfekowania dłoni oraz przedmiotów, z którymi mogła mieć styczność osoba zakażona oraz przestrzegania tzw. dystansu społecznego. Należy pamiętać o tym, iż u wielu osób, zakażenie może przebiegać w sposób bezobjawowy, jednak osoby te mogą stanowić źródło zakażenia dla innych osób. Zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo, bądźmy rozsądni i pomóżmy sobie nawzajem, a szybciej przezwyciężymy pandemię i ograniczenia z nią związane

Starosta Grajewski

Waldemar Remfeld.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x

x